אלומיניום פורניר חריטה תהליך

- Sep 11, 2017 -

מ degrasing → כביסה → קורוזיה חומצה → שטיפה → כביסה → קורוזיה אלקלית → כביסה → כביסה → כביסה → כביסה → כביסה → כביסה → חמצון.

פרופילים לאחר קורוזיה חומצה הראשון, לאחר קורוזיה אלקלי, אור, לפני סוף סילוק. מרכז הטכנולוגיה הוא חומצה תחריט, כדי דפוס מכני, מן החול, וכו 'נקבעים על ידי קורוזיה חומצה. שונה ליקוי הליקוי, היתרון הגדול ביותר של תחריט חומצה היא תבנית מכנית חזקה, מן החול במהירות, צריכת נמוכה של אלומיניום, בדרך כלל 3-5 דקות עד הסוף, צריכת האלומיניום הוא כמעט תחריט אלקליין 1 / 8-1 / 6 .

עם זאת, הבעיות הסביבתיות של קורוזיה חומצה יותר ויותר יוצא דופן: טנק חומצה של גז רעיל HF להימלט וזיהום טנק. פלואורידים הם בדרך כלל רעילים מאוד וסילוק קשה יותר. בנוסף, לאחר הטיפול של חומצה תחריט, את המראה של שיער כהה כהה, למרות האחרון שחיקה רציפה אלקלי אור, ניתן להאיר כמה, אבל עדיין כהה מאוד, הן כדי להגדיל את התהליך, אבל גם איבד את הברק, אשר גם צריך אלומיניום פורניר חברות כדי לשפר.

אלומיניום ציפוי פורניר תהליך יעיל משפר את יעילות הייצור של פורניר אלומיניום ומפחית את עלות הייצור של פורניר אלומיניום, ומביא זיהום סביבתי. לכן, חברות פורניר אלומיניום צריך גם לעשות את הצעדים הדרושים להגנת הסביבה, את המגמה של פיתוח טוב.