לוח הכוורת אלומיניום במבוק

לוח הכוורת אלומיניום במבוק

מפרט: מותאם אישית

עובי: מותאם אישית

טיפול פני שטח: במבוק מורכבים

חומר גלם: סגסוגת אלומיניום 1100, 3003, 5257, סדרת 6061

ארץ מוצא: סין גואנג-דונג

פרטי המוצר

3 产品特征标题.png

לוח הכוורת אלומיניום במבוק הוא סוג חדש של חומרים דקורטיביים ירוקים. פאנל אלומיניום וחומר במבוק הם משולבים בצורה מושלמת באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת גרמני ללא הפרדות צבע גבוהה-כוח גומי סינתטי אשר בהתקשותו דבק ומערכת במתחם, מבנה המוצר הוא מוצק, ולא קל לעזוב.

לגבי טבע, איכות הסביבה, תומכת ירוק קישוט, תוך שימת דגש על פיתוח בר-קיימא של היום, במבוק אלומיניום חלת דבש לוחות מאפיינים ייחודיים, איכות פנימי מעולה, מרקם טבעי מהנה, להפוך את המוצרים העיקריים של חומרים דקורטיביים מודרניים.

של במבוק אלומיניום הכוורת לוח הירוק, לחזור אפקט דקורטיבי הטבעי, יש כבר המועדף על ידי בנייה מקומיים וזרים, בשימוש נרחב דקוטיביים אדריכליים. Bahe החברה לספק את לוח הכוורת של אלומיניום רצועת במבוק שונים, עובי מפרטים במבוק עור בסגנון בחירה, לפי הדרישה של עובי פאנל, חלת דבש עובי הליבה וכן הלאה, להפוך את הכוורת אלומיניום מבמבוק מותאמות אישית לוחות. זה המוצר העיקרי דקורטיבי בזמנים מודרניים עם הטבע שלה תכונה לא מזיק. עם ביצועים מעולים, בידוד, בידוד, fireproofing ו גבוהה רוח-התנגדות, אלומיניום לוח ללא הפרדות צבע חלת דבש הוחלו בהרחבה על קישוט פנים וחוץ.


5 节点图标题.png

1、M8 התליה מוטBamboo Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg


2、Rivet


לוחות חלת דבש 3、Aluminum


4、Joint


רצועת האלומיניום 5、Special


Bamboo Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


4.jpg  虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg  深圳华润1234  (18).jpg  竹铝蜂窝板.png11 我们的工厂标题.jpgחקירה