לוח חיפוי אלומיניום חלת דבש

לוח חיפוי אלומיניום חלת דבש

BAHE הבניין חומרים ושות', בע מ באיכות גבוהה אלומיניום חלת דבש חיפוי לוחות הקיר החיצוני של architucture & התעשייה קישוט, תחבורה & אוניות הקיר הפנימי. לוח הכוורת אלומיניום הוא לוח סנדוויץ בונדד עם חומר הפנים ועם גרעין אלומיניום בין אלומיניום גיליון. הוא מציע תכונות מכניות גבוהה וביצועים אש.

פרטי המוצר


מפרטים

BAHE הבניין חומרים ושות', בע מ באיכות גבוהה אלומיניום חלת דבש חיפוי לוחות הקיר החיצוני של architucture & התעשייה קישוט, תחבורה & אוניות הקיר הפנימי. לוח הכוורת אלומיניום הוא לוח סנדוויץ בונדד עם חומר הפנים ועם גרעין אלומיניום בין אלומיניום גיליון. הוא מציע תכונות מכניות גבוהה וביצועים אש.aluminum-honeycomb-cladding-panel-1.jpg

aluminum-honeycomb-cladding-panel-2.jpg


חומר הפנים: סגסוגת אלומיניום או נירוסטה

עובי: 5 מ מ ~ 100 מ מ

גודל: יכול להיות מותאם אישית (גודל מירבי: 2000 x 3000 מ"מ)

גימור: fluorocarbon, ציפוי, מראה, בציפוי אנודייז, woodgrain, הדפסה, דפוס אבןתהליך & איכות

אישורים ISO 9001: 2008

BAHE סיים פרויקטים רבים כגון בניין משרדים, נפגש בחדר, קיר מצטיינים, hoteml באמצעות אלומיניום הכוורת לוח צליל אקוסטי & חום בידוד פתרון.משלוח & PACKAING

החבילה: ארגזי דיקט inlined עם טופס מגן

הגלובלי: 7 ~ 15 ימי עבודה או לסמוך על איכות המוצר


החברה שלנו

BAHE פתרונות הוא קבלן מתכת אדריכלי ומפעילה מפברק בעיקר בסין גואנג-דונג. BAHE התאגדה בשנת 2010, מאז נבנה על הבאים גדולים יותר של ustomers נאמן. המשימה של BAHE היא להביא אומנות העולם הישן ותשומת לב בלתי מתפשרת פירוט כל פרוייקט זה מופקד. BAHE מתרכז לקראת הפרוייקטים בהם רוב חברות אחרות להירתע. BAHE לא נראה עבור אמצעי אחסון גדולים, שחוזרת על עצמה פרויקטים, אבל בגודל בינוני למדי פרויקטים הדורשים בהערכה רבה על החזון מעצבים.

 

פתרונות BAHE טיפוסי הלקוחות הינם קבלנים כלליים, עמית קבלני משנה שוק יש הרוצים לשרת את הלקוחות שלהם עם המוצר הכי טוב מוחלט אפשרי, מביא אותם BAHE פתרונות לסיוע על פריטים מסוימים הדורשים תשומת לב מיוחדת.


חקירה